Ведіть активний та здоровий спосіб життя

Фото: 

Здоровий спосіб життя допомагає нам виконувати наші цілі та завдання, успішно реалізовувати свої плани, справлятися з труднощами, а якщо доведеться, то і з колосальними навантаженнями. Міцне здоров'я, яке підтримується і зміцнюється самою людиною, дозволить йому прожити довге і повне радощів життя. У цій статті Ви дізнаєтесь про те, як правильно ставитися до свого організму та підтримувати його в тонусі. Ці поради до певної міри підійдуть кожній свідомій людині, яка вирішила стати на стежку оздоровлення і привести своє життя в порядок. Якщо у Вас є корисний досвід у цій галузі, сміливо ділитесь своїми порадами у коментарях, беріть участь в обговоренні. Здоров'я — безцінне багатство кожної людини окремо і всього суспільства в цілому. При зустрічах та розставаннях з близькими нам людьми ми завжди бажаємо їм доброго здоров'я, бо це головна умова повноцінного та щасливого життя. У нашій країні від ГРВІ та сезонного вірусу страждає понад 30 мільйонів людей щорічно. Причиною цього є те, що більш ніж 80% населення має слабкий імунітет. Щоб імунна система працювала як годинник, її треба підтримувати щодня, а не тільки в період епідемій грипу! Чи не займатися самолікуванням, а своєчасно звертатися до лікаря. Як зарядити свій імунітет? Відповідь проста – вести здоровий спосіб життя! Імунітет людини — це здатність її організму захищатися від різних «ворогів», тобто. чужорідної генетичної інформації. З одного боку, імунна система захищає організм, з другого — її стан залежить від загального здоров'я людини. Якщо індивід активний, міцний, рухливий, і життєрадісний, те й імунітет він буде гаразд, і якщо слабкий і пасивний, то імунна система буде відповідної. Імунна система захищає нас від впливу зовнішніх негативних факторів, це своєрідна лінія оборони проти негативної дії бактерій, грибків, вірусів тощо. Без здорової та ефективної імунної системи організм стає слабким і набагато частіше страждає від різних інфекцій. Імунна система захищає організм і від своїх клітин з порушеною організацією, втратили свої нормальні характеристики. Вона виявляє та знищує такі клітини, які є можливими джерелами раку. Загальновідомо, що вітаміни необхідні освіти імунних клітин, антитіл і сигнальних речовин, що у імунному відповіді. Одним із основних аспектів здорового способу життя є правильне харчування.

Займайтеся спортом
Фізичне навантаження покращує загальний стан організму та роботу лімфатичної системи, що виводить токсини з організму. Згідно з дослідженнями, люди, які регулярно займаються спортом, хворіють на застуду на 25% рідше, ніж ті, хто не веде здоровий спосіб життя. Тим не менш, не варто занадто старатися. Всього 30-60 хвилин спорту в день дозволяє вам стати здоровішим, тоді як більш серйозні навантаження зроблять вас слабшими. Обов'язково включайте у програму віджимання – вони сприяють кращій роботі легень та серця. Обов'язково робіть вправи на прес - це покращить роботу шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи. Всім щастя!

Категории: 

Коментарі

Картинка користувача Здоровый сумчанин.

Своевременный гинекологический осмотр - залог женского здоровья

Женское здоровье нужно беречь еще смолоду. Однако не все женщины при первой же необходимости обращаются к специалистам, а предпочитают самостоятельно «лечиться». И очень часто такая опрометчивость приводит к фатальным последствиям. И тогда вместо простой комплексной терапии гинеколог назначает трудный и длительный курс лечение или даже прибегает к хирургическому вмешательству.

На сайте http://uadoc.com.ua вы сможете не только ознакомиться с полезными и познавательными статьями, но и подобрать лечащего врача-гинеколога в своем городе и даже ознакомиться с рекомендациями и отзывами о его работе.

Первые «звоночки», которые сигнализируют о проблеме

Естественно, регулярное посещение врача-гинеколога хотя бы раз в полгода позволит поддерживать женское здоровье и вовремя диагностировать возможные заболевания.  

Обратитесь к специалисту немедленно, если у вас:

- нарушен менструальный цикл;

- возникли вагинальные кровотечения или другие подозрительные выделения;

- неприятные боли внизу живота;

- возникло неприятное жжение, зуд или дискомфортные ощущения в интимных зонах;

- наступил период планирования беременности.

Особенности гинекологического осмотра

В самом начале осмотра гинеколог в Харькове задаст несколько общих вопросов касательно вашей половой жизни, особенностей работы, образа жизни, менструального цикла и т.д. Ну а вы должны четко сформулировать цель визита к врачу, для того чтобы определить метод диагностики. Например, это будет обычный плановый осмотр, взятие анализов, мазков, УЗИ или другие процедуры.

Гинекологические процедуры

Ручное обследование.  Для определения положения и состояния внутренних органов женщины: матки, маточных труб и яичников.

Осмотр с гинекологическим зеркалом. Исследование проводится с помощью специальных гинекологических зеркал для полноценного осмотра стенок влагалища и шейки матки. Зеркала подбираются в соответствии с физиологическими особенностями женщины.

Взятие мазка.  Забор мазка со слизистых оболочек проводится специальным тампоном. В результате лабораторных исследований можно определить есть ли у вас воспалительный процесс, бактериальные или грибковые инфекции.

Взятие материала для определения наличия инфекций. Такое исследование проводят специальным ершиком, на поверхности которого остаются клетки эпителия. Материал берут из канала шейки матки. Исследование помогает определить наличие инфекций половой сферы: герпеса, хламидиоза, микоплазмоза, папилломатоза  и др.

Кольпоскопия. Осмотр проводится специальным аппаратом, кольпоскопом, для диагностики эрозии, лейкоплакии, опухолевых образований и т.д.

УЗИ. Эффективный метод исследования, который позволяет получить ясную картинку о состоянии внутренних женских органов и слизистых оболочек. УЗИ бывает внешним (трансабдоминальным) и внутренним (трансвагинальным). Важно учесть, УЗИ категорически запрещено проводить на поздних сроках беременности, чтобы не спровоцировать выкидыш.

Поход к гинекологу – это не то, что можно откладывать «на завтра». Позаботьтесь о своем здоровье уже сегодня, для того чтобы ваше завтра было счастливым и беззаботным. 

Коментувати